Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Әрекет ету қашықтығы 50 м дейінгі ыңғайлы қабылдағыш
- Барлық қажетті ақпаратты көрсететін практикалық дисплей
- Магниттер жоғарғы жағында сенімді бекіту үшін
- Бұрауды қажет етпей, дұрыс ұстағышқа жылдам және оңай орнату
- GCL 2-50 C, GCL 2-50 CG үшін жарамды
- Жасыл және қызыл лазерлік сызықтарды тану мүмкіндігі
- Лазер сәулесін жылдам анықтауға арналған үлкен 8 см қабылдау аймағы
- Лазер сәулесінің деңгейін теңестіру, жарық және дыбыс индикациясы (дисплей және жарық диодтары), әртүрлі жарықтандыру жағдайларында жұмыс істеуге арналған
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Қашықтан басқару пульті | |
| Қабылдаушы | |
| Қолданылу аясы | 5 – 50 м |
| Қуат көздері | 2 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Салмағы, шамамен. | 150 г |
| Құралдың өлшемі (ені) | 28 мм |
| Құралдың өлшемі (ұзындығы) | 73 мм |
| Құралдың өлшемі (биіктігі) | 137 мм |
| Өлшеу дәлдігі (дәл/өрескел) | ± 1 мм/± 3 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 90 800 ₸

