Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Бұрауды қажет етпей, дұрыс ұстағышқа жылдам және оңай орнату
- 5 см қабылдау диапазонының арқасында лазер сәулесін жылдам тану
- Жақсырақ орнату үшін үстіңгі жағындағы магниттер
- GLL 5-50 X үшін
- Әрекет ету қашықтығы 50 м дейінгі ыңғайлы қабылдағыш
- Лазер сәулесінің жазықтығын орталықтандыру, оптикалық және акустикалық сигналдар, әртүрлі жарық жағдайларында жұмыстарды орындау үшін
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Қашықтан басқару пульті | |
| Қабылдаушы | |
| Қолданылу аясы | 5 – 50 м |
| Қуат көздері | 2 1,5 В LR03 (AAA) батареялары |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Салмағы, шамамен. | 120 г |
| Құралдың өлшемі (ені) | 69 мм |
| Құралдың өлшемі (ұзындығы) | 123 мм |
| Құралдың өлшемі (биіктігі) | 28 мм |
| Өлшеу дәлдігі (дәл/өрескел) | ± 1 мм/± 3 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 44 600 ₸

