Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Барлық қажетті ақпаратты көрсететін пайдаланушыға ыңғайлы дисплей
- Жақсырақ орнату үшін үстіңгі жағындағы магниттер
- GLL 2-50, GLL 2-80 P, GLL 3-50, GLL 3-80 P Professional үшін
- Әрекет ету қашықтығы 50 м дейінгі ыңғайлы қабылдағыш
- Өлшеу рельсіне оңай орнату
- Лазер сәулесінің деңгейін теңестіру, жарық және дыбыс индикациясы (дисплей және жарық диодтары), әртүрлі жарықтандыру жағдайларында жұмыс істеуге арналған
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Қашықтан басқару пульті | |
| Қабылдаушы | |
| Қолданылу аясы | 5 – 50 м |
| Қуат көздері | 1 x 9 Дюйм 6LR61 блок |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | d>IP 54|
| Салмағы, шамамен. | 270 ж |
| Құралдың өлшемі (ені) | 41 мм |
| Құралдың өлшемі (ұзындығы) | 74 мм |
| Құралдың өлшемі (биіктігі) | 150 мм |
| Өлшеу дәлдігі (дәл/өрескел) | ± 1 мм/± 3 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 97 200 ₸

