Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Магниттер жоғарғы жағында сенімді бекіту үшін
- өлшеу дәлдігінің 2 сатысы
- 3 сатылы динамик
- Өлшеу тіректерін бекітуге арналған әмбебап бекіткіш
- Төбелік жұмыстарды орындауға арналған магниттер
- Резеңкемен қапталған сенімді корпус
- 5-8 минуттан кейін автоматты түрде өшіру
- GRL 400 H Professional және GRL 300 HV Professional айналмалы лазерлерімен бірге 200 м-ге дейінгі диапазондағы сыртқы және ішкі жұмыстарға арналған практикалық қабылдағыш
- Лазер сәулесі деңгейінің жарық және дыбыс индикациясы
- Шаңнан және су шашырауынан қорғау (IP 65)
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Қашықтан басқару пульті | |
| Қабылдаушы | |
| Қолданылу аясы | 0 – 200 м |
| Қуат көздері | 1 x 9 Дюйм 6LR61 блок |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 65 |
| Салмағы, шамамен. | 250 г |
| Құралдың өлшемі (ені) | 75 мм |
| Құралдың өлшемі (ұзындығы) | 145 мм |
| Құралдың өлшемі (биіктігі) | 30 мм |
| Өлшеу дәлдігі (дәл/өрескел) | ± 1 мм/± 3 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 164 300 ₸

