Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GIS 1000 C Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| AA1 сілтілі батареяларға арналған адаптер | 1 608 M00 C1B |
| Пайдалануға жылдам енгізу сипаттамасы бар карта | |
| 4 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Бөлме температурасын және ауаның салыстырмалы ылғалдылығын жоғары дәлдікпен өлшеуге арналған жылдам бейімделетін сенсор
- Интуитивті түсінікті басқару үшін қарапайым пайдаланушы интерфейсі
- Нашар жарық жағдайларында фотосуреттердің сапасын арттыру үшін жарық диодты шам
- Dual Power Source: 10,8В-LI батареясынан немесе кәдімгі сілтілі батареялардан
- Деректермен оңай алмасу және Measuring Master қосымшасы арқылы өлшеу нәтижелерін интеллектуалды тіркеу
- Суреттерді GIS 1000 C фотогалереясынан Android платформасындағы смартфонға немесе планшетке тасымалдау
- Суреттегі өлшеу нәтижелерін тікелей тіркеуге арналған кіріктірілген камера
- Қосылу мүмкіндіктері: Bluetooth™ -қосылымы арқылы өлшеу нәтижелерін смартфонға тікелей жұмыс орнында тасымалдауға, содан кейін электрондық пошта арқылы жіберуге болады
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Өлшемдер диапазоны | -40 °C … +1000 °C |
| IR (ИК) өлшеу дәлдігі | ±1,0 °C |
| Оптика (өлшеу қашықтығының қатынасы: өлшенетін нүкте) | 50:1 |
| Рұқсат | 0.1 °C |
| Өлшеу дәлдігі, ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | ± 2 % |
| Лазерлік диод | Лазер сыныбы 2, 635 нм |
| Суреттер ТҚ (суреттер саны) | > 200 |
| Жад түрі | ішкі жад |
| Графикалық файл | .jpg |
| Деректерді тасымалдау | MicroUSB , Bluetooth™ , Bluetooth™ Smart |
| Соққыға төзімді орындау | 1 м |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Android платформасындағы құрылғылар</td> | Android ОЖ 4.0.x және одан жоғары нұсқасы бар смартфон, Android ОЖ 4.0.x және одан жоғары нұсқасы бар планшет |
| ioS платформасындағы құрылғылар | IPAd (3-ші нұсқадан бастап) , IPAd Air (1-ші нұсқадан бастап) , IPAd mini (1-ші нұсқадан бастап) , IPhone 4S |
| Дисплей түрі | TFT LCD |
| Дисплей өлшемі | 2,8" |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Жұмыс ауқымы | 0,1 – 5 м |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 303 800 ₸









