Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GOL 32 D Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Дәлдеу құралдарының жиынтығы | |
| Аллен кілті | |
| Іс | 1 600 A00 0LF |
| Қоспа | |
| Салмақ |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Дөрекі тегістеуге арналған нысана
- Сфералық деңгейді ыңғайлы бақылауға арналған пентапризм
- Тік кескін
- Оңай туралау үшін үлкен фокустау түймесі
- Айқын көздеуге арналған жылдамдығы жоғары объектив (өлшеу рельсі)
- Оң/сол қолдың астына жіңішке қондырылған шексіз үйкелісті жетек (жарыста өлшеу)
- Шаң мен су шашырауынан қорғайтын берік корпусының арқасында сыртқы қолданбалар үшін өте қолайлы (IP 54)
- Айқын көздеуге арналған жылдам линза
- Компенсаторға арналған бекіткіштің арқасында тасымалдаудың сенімділігі
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Өлшем бірлігі | 360 градус |
| Ұлғайту | 32 x |
| Дәлдік | 30 метрге 1 мм |
| Жұмыс ауқымы | 120 м |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Штатив жіптері | 5/8" |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| -20 – 70 °C | |
| Салмағы, шамамен. | 1.5 кг |
| Тегістеу дәлдігі 1,6 мм - 30 м Өлшеу дәлдігі 1,6 мм / 30 м |
|
![]() |
Қос нивелирлеуші элемент Қосарланған нивелирлеуші элемент есебінен қателердің алдын алу |
![]() |
Magnetification 32x 32 есеге дейін ұлғайту |
![]() |
Жұмыс диапазоны 120 м Әрекет ету қашықтығы макс. 120 м дейін. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 194 300 ₸




