Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GRL 500 H + LR 50 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| LR 50 Professional үшін ұстағыш | 1 608 M00 C1A |
| Тез зарядталатын құрылғы, EU/UK | 1 608 M00 C1C |
| LR 50 Professional үшін қорғаныс қаптамасы | |
| Кейс GRL 500 Professional | 1 608 M00 C11 |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Синхронды зарядтау: Екі құрылғының литий-ионды батареялары қысқа мерзімде бірге зарядталады.
- Калибрлеу туралы еске салғыш функциясы: калибрлеу қажеттілігі туралы автоматты түрде сигнал береді.
- Салыстырмалы биіктікті көрсету функциясы: қабылдау жолағында орналасқан лазер сәулесі мен қабылдағыштың ортасы арасындағы қашықтық.
- Еңкейту функциясы: көлбеу бұрышының нақты мәндері LR 50 Professional пернетақтасы арқылы тікелей енгізіледі.
- Еңкейту туралы ескерту жүйесі: тербеліс немесе сілкініс жағдайында нивелирлеу қателерін жояды.
- Күту режимі: барлық параметрлерді сақтаумен қатар жұмыс уақытын ұзарту
- Center Line түймесі: лазер сәулесін қабылдағыштың ортасына автоматты түрде орналастырады және көлбеу бұрышының мәнін анықтайды.
- Ұрлықтан қорғау: LR 500 Professional құрылғысынсыз жұмыс істеу кезінде GRL 500 H/HV жылжытқанда дабыл іске қосылады.
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 500 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 20 м (диаметрі) |
| Дәлдік | ± 0,05 мм/м, көлденеңінен |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ±8,5 % (±5°) |
| Тегістеу уақыты | 15 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 56 |
| Айналу жылдамдығы | 600 айн/мин |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 7,4-V-Li-Ionen |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 25 сағ |
| Штатив жіптері | 1 x 5/8"</td> |
| Салмағы, шамамен. | 2.3 кг |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Проекция | 1 сызық 360° |
| Үйлесімді лазерлік қабылдағыштар | LR 50 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 942 000 ₸










