Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GRL 400 H Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Іс | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 05F |
| Адаптері бар зарядтау құрылғысы | |
| Лазерлік қабылдағыш LR 1 Professional | 0 601 015 400 |
| Қоректендіру элементтеріне арналған бөлік | 1 609 203 M02 |
| 1 NimH батареясы | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 05G |
| 2 x 1,5В LR20 батареялары | |
| 1 x 9В аккумуляторлық жинақ | 6LR61 |
Неліктен дәл осы құрал?
- Әрекет ету қашықтығы: 400 м дейін
- IP 56 шаң мен су шашырауынан қорғайтын берік корпус
- Бір түймелі басқару элементтері мен интуитивті дисплейдің арқасында оңай өңдеу
- Көлденең пайдалану кезінде 8% (± 5°) автоматты нивелирлеу
- Дірілден қорғаудың автоматты функциясы діріл болған жағдайда тегістеу кезінде қателіктерге жол бермейді
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 400 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 20 м (диаметрі) |
| Дәлдік | ± 0,08 мм/м |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 8 % (± 5°) |
| Тегістеу уақыты | 15 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 56 |
| Айналу жылдамдығы | 600 айн/мин |
| Қоректендіру элементтері | 2 x 1,2 В HR20(D) (9А*сағ) , 2 1,5В LR20 (D) батареялары |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | Батарея (NimH) 30 сағ |
| Штатив жіптері | 5/8 | "-11
| Салмағы, шамамен. | 2 келі |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Үйлесімді лазерлік қабылдағыштар | LR 1 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Self Levelling 8% Өздігінен нивелирлеу: ± 8 % |
![]() |
Жұмыс диапазоны GRL 400 H Қабылдағышпен әрекет ету радиусы 400 м |
![]() |
Жұмыс диапазоны GRL 400 H Жұмыс диапазоны Ø20 м |
![]() |
GRL 400 H 360° көлденең лазер сәулесінің көмегімен жылдам туралау |
![]() |
Тегістеу дәлдігі 0,08 мм/м Өлшеу дәлдігі 1,6 мм / 30 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 793 000 ₸








