Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GRL 300 HVG Professional жиынтыққа кіреді:
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Нүктелік және сызықтық режимдер, оңтайлы көріну үшін айналу режимі
- Жоғары дәлдік 0,1 мм/м
- Жоғары беріктік: 1 м биіктіктен құлағаннан кейін де функционалдығын сақтайды
- Шаң мен су шашырауынан қорғау IP 54
- Жасыл лазер сәулесі: қызыл сәулемен салыстырғанда 4 есе жақсы көріну
- 8% (± 5°) автоматты нивелирлеу функциясының арқасында көлденең және тігінен пайдалану кезінде жылдам реттеу
- Қосылатын дірілден қорғау функциясы діріл болған жағдайда нивелирлеу қателеріне жол бермейді
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 532 нм, < 5 мВ |
| Жұмыс температурасы | 0 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 3R |
| Жұмыс ауқымы | 100 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 300 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 100 м (диаметрі) |
| Дәлдік | ± 0,1 мм/м |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 5° (8 %) |
| Тегістеу уақыты | 15 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Айналу жылдамдығы | 150, 300, 600 айн/мин |
| Қоректендіру элементтері | 2 x 1,2 В HR20(D) (9А*сағ) , 2 1,5В LR20 (D) батареялары |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | Батарея (NimH) 20 сағ |
| Штатив жіптеріtd> >5/8" | |
| Салмағы, шамамен. | 1.8 кг |
| Лазер сәулесінің түсі | жасыл |
| Үйлесімді лазерлік қабылдағыштар | LR 1G |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Battery Indicator Батарея зарядының индикаторы |
![]() |
Self Levelling 8% Өздігінен нивелирлеу: ± 8 % |
![]() |
Angle Function |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 1 077 900 ₸






