Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GRL 300 HV Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Аккумуляторға арналған бөлік | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 05D |
| Сандық | |
| Адаптері бар зарядтау құрылғысының жинағы | қосалқы бөлшектің № 1 600 A00 1W3 |
| Ұстаушы, сондай-ақ қосымша ретінде тапсырыс беруге болады | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 70F |
| Лазерлік қабылдағыш LR 1 Professional | 0 601 015 400 |
| Нысана (қызыл) (қызыл) | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 05C |
| Лазер сәулесін бақылауға арналған көзілдірік (қызыл) (қызыл) | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 05B |
| Қашықтан басқару пульті RC1 Professional | 0 601 069 900 |
| WM 4 Professional әмбебап ұстағышы | 0 601 092 400 |
| 1 NimH батареясы | қосалқы бөлшектің № 1 608 M00 05G |
| 1 x 9В аккумуляторлық жинақ | 6LR61 |
| 2 x 1,5В LR20 батареялары | |
| 1 x 1,5В LR6 батареясы | AA |
| Лазерлік диод | 635 нм, < 5 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 3R |
| Жұмыс ауқымы | 60 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 300 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 60 м (диаметрі) |
| Дәлдік | ± 0,1 мм/м |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 5° (8 %) |
| Тегістеу уақыты | 15 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Айналу жылдамдығы | 150, 300, 600 айн/мин |
| Қоректендіру элементтері | 2 x 1,2 В HR20(D) (9А*сағ) , 2 1,5В LR20 (D) батареялары |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | Батарея (NimH) 30 сағ |
| Штатив жіптері | 5/8" | 1.8 кг |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 855 300 ₸



