Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GTL 3 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Бұрыштарды түзеуге арналған тұғыр | |
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| Қап | |
| 4 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Тегіс емес еденде жұмыстарды орындау кезінде оңтайлы тұрақтылықты қамтамасыз етуге және қабырғаға бекітуге арналған металл пластина
- Үй ішінде оңай көрінетін лазер сәулелерін жобалайды
- Шаңнан және су шашырауынан қорғау (IP 54)
- Электр қуатын тұтынуды азайту үшін автоматты түрде өшіру
- 90° астындағы екі сәуледен басқа, қабырға мен еден плиткаларын төсеу кезінде дәл және жылдам туралау үшін үшіншісін 45° бұрышта жобалайды
- Жоғары дәлдік 0,2 мм/м
- Оңтайлы пайдалану ыңғайлылығы үшін ықшам және жеңіл құрал
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Нысаналық пластинамен жұмыс ауқымы | 20 м |
| Көлденең шеңберді есептеудің дискреттілігі (диап. 0-90°) | ± 0,2 мм/м |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 18 сағ 2 сәулелік режимде |
| Штатив жіптері | 1/ | 4", 5/8"
| Салмағы, шамамен. | 0.44 кг |
| Проекция | 3 жол |
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 166 100 ₸



