Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GPL 5 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Көп функциялы тұтқыш | қосалқы бөлшектің № 1 618 C00 465 |
| Қап | |
| 3 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
Құралдың сипаттамалары</p>
Нелі
- Әмбебап ұстағыштың көмегімен бекітудің әртүрлі мүмкіндіктері
- Жұмыс диапазоны 30 м дейін
- Тегістеудің жоғары дәлдігі ± 0,3 мм/м
- Шаң мен су шашырауынан қорғау: IP 5X
- Үй ішінде пайдалануға арналған өздігінен тегістейтін 5 нүктелі лазер
- Тік бұрыштар мен тірек нүктелерін еденнен төбеге дейін дәл проекциялау үшін
- Ультра ықшам өлшеміне байланысты қарапайым қолдану
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 30 м |
| Дәлдік | ± 0,3 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 5° бойлық ось,± 3° көлденең ось |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 5X |
| Сәуленің диаметрі | шығуда 5 мм |
| Қоректендіру элементтері | 3 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 24 сағ |
| Штатив жіптері | <td>1/4", 5/8"|
| Салмағы, шамамен. | 0.25 кг |
| Проекция | 5 ұпай |
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 101 900 ₸



