Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLL 3-80 CG Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Іс L-BOXX 136 | 1 600 A01 2G0 |
| Әмбебап ұстағыш BM 1 Professional | 0 601 015 A01 |
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| Қалта | |
| 1 GBA 12V 2.0Ah батареясы | 1 600 Z00 02X |
| Жылдам зарядталатын құрылғы GAL 1230 CV | 1 600 A00 R44 |
Неліктен дәл осы құрал?
- Екі қуат көзі: 12 V-LI батареясынан немесе кәдімгі сілтілі батареялардан
- Өздігінен тегістелетін (<4с үшін ±4°) жоғары дәлдіктегі (± 0,2 мм/м) жұмыс диапазоны 120 м-ге дейінгі құрал LR 7 Professional қабылдағышымен бірге (бөлек жеткізіледі)
- Ықшам, қолдануға ыңғайлы және ерекше сенімді (IP 54)
- Маятник құлпы қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді
- Жасыл лазер сәулелерінің арқасында көріну 4 есе жақсырақ!
- Инновациялық CAL guard басқару жүйесі және қашықтан басқару және контактісіз құралды конфигурациялау үшін Bluetooth® арқылы смартфонға қосылу арқылы жоғары дәлдік
- 360° бір көлденең және екі тік жазықтық жұмыстың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді: бір уақытта бір құралдың көмегімен көлденең және тік жазықтықта тегістеу жұмыстарын орындау
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 500 — 540 н•м, < 10 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 30 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 120 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 30 м (радиусы) |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 12В , 4х1 ,5-V-LR6 литий-ионды батарея (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 3 желі режимінде 6 сағ (литий-ионды) және 4 сағ (4 х АА) |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" |
| Салмағы, шамамен. | 0.9 кг |
| Лазер сәулесінің түсі | жасыл | Проекция | 3 сызық 360° |
| Үйлесімді лазерлік қабылдағыштар | LR 7 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 445 100 ₸









