Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLL 3-80 C Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| 4 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
| AA1 сілтілі батареяларға арналған адаптер | 1 608 M00 C1B |
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| Қалта |
| Лазерлік диод | Желі: 630-650 нм, < 10 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 30 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 120 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 30 м (радиусы) |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 12В , 4х1 ,5-V-LR6 литий-ионды батарея (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 3 желі режимінде 8 сағ (литий-ионды) және 6 сағ (4 х АА) |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" |
| Салмағы, шамамен. |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 338 400 ₸










