Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLL 3-80 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| 4 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| Қалта | |
| Сандық |
Құралдың сипаттамалары
>Неліктен дәл осы құрал?- Өздігінен тегістелетін (4 с ішінде 4°) және жоғары дәлдіктегі (± 0,2 мм/м)
- LR 6 немесе LR 7 Professional қабылдағышымен 120 м қашықтық (қосымша)
- Ықшам, қолдануға ыңғайлы және ерекше сенімді (IP54)
- Маятник құлпы қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді
- Қолданудың шексіз мүмкіндіктері: 360° диапазонындағы бір көлденең және екі тік сызық бұл құралдың әр түрлі қолданылуын қамтамасыз етеді, мысалы. үй ішінде бір мезгілде таңбалауды, тегістеуді және тегістеуді жүзеге асыру
- Өздігінен нивелирлеу функциялары (4 ° 4 с), жоғары дәлдік (± 0,2 мм /м), қабылдағышпен бірге 120 м-ге дейінгі диапазон
- Ықшам, қолдануға ыңғайлы және ерекше сенімді (IP 54)
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | Желі: 630-650 нм, < 10 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 30 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 120 м (диаметрі) |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 30 м (радиусы) |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 3 сәулелік режимде 4 сағат |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" |
| Салмағы, шамамен.</td> d>0.82 кг | |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Проекция | 3 сызық 360° |
| Үйлесімді лазерлік қабылдағыштар | LR 6 + 7 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 271 500 ₸









