Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLL 3-50 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| Құрал астындағы L-BOXX корпусына арналған астар | |
| Қап | |
| 4 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Лазер сәулелерін бірқалыпты және дәл баптауға арналған айналмалы шағын штатив
- Биіктігі реттелетін телескопиялық аяқтар эргономикалық басқаруды қамтамасыз етеді
- Тұрақты сақтауға және оңай тасымалдауға арналған L-BOXX корпусындағы тегістеу жұмыстарына арналған жинақ
- Көп функциялы сызықты лазерлік нивелирден және шағын штативтен жасалған жиынтықтың арқасында әртүрлі қолдану мүмкіндіктері
- Кәсіби пайдалану үшін жоғары сенімділік және басқа да бірқатар тамаша техникалық сипаттамалар
- Ықшам пішін және қарапайым жұмыс
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 10 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 10 м |
| Дәлдік | ± 0,3 мм 1 метрге |
| Жұмыс диапазоны (лазерлік нүктелер), макс. | 5 м (төмен) |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 1 сәулелік режимде 18 сағат |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" | Салмағы, шамамен. | 0.94 кг |
| Проекция | 3 жол |
| Перпендикулярдың айрықша дәлдігі | ± 0,6 мм/м |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Жұмыс ауқымы + қабылдағыш Қабылдағышпен әрекет ету радиусы 50 м дейін |
![]() |
Жұмыс ауқымы Қолданылу қашықтығы: 10 м дейін |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Лазердің сұлбасы, қаптамасы Көлденең және тік бірнеше лазерлік сәулелердің көмегімен дәл туралау |
![]() |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 254 700 ₸










