Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сызықтық лазерлік нивелир
Bosch GLL 2-50 Professional
Нақты және айқын сызықтар
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Дәлдік | ± 0,3 мм 1 метрге |
GLL 2-50 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Бұрыштарды түзеуге арналған тұғыр | қосалқы бөлшектің № 1 609 203 U23 |
| Әмбебап ұстағыш BM 1 Professional | 0 601 015 A01 |
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| керек-жарақтарға арналған L-BOXX корпусына арналған 1/2 астар | 1 608 M00 C08 |
| құралға арналған 1/2 L-BOXX қаптамасының астары | 1 608 M00 C07 |
| Қорғаныш қап | 1 609 203 X77 |
| 3 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Дәл туралау үшін тік, көлденең және көлденең сәулелер режимі
- Бір қолмен қарапайым басқару
- Көлденең және тік жазықтықтарда ±4° дейін автоматты нивелирлеу функциясы
- Әрекет ету қашықтығы 50 м қабылдағышпен LR 2 Professional (опция)
- Жұмсақ төсемі бар сенімді дизайн соққы жүктемелерінен қорғайды
- Маятник құлпы қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді
- Сызықтарды жылдам туралау үшін көлденең және тігінен өздігінен тегістелетін сызықтық лазерлік нивелир
- Лазер сәулелерінің 20 м жұмыс диапазонында жоғары көрінуі (қабылдағышсыз)
- Пайдаланудағы аса дәлдіктер: өлшеу қателігі 10 м өлшеудің жұмыс диапазонында ± 3 мм құрайды
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 20 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | 20 м |
| Дәлдік | ± 0,3 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 3 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 20 сағ |
| Штатив жіптері | 1/4" | Салмағы, шамамен. | 0.45 кгtd> |
| Проекция | 2 жол |
| Үйлесімді лазерлік қабылдағыштар | LR 2 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Жұмыс ауқымы + LR2 қабылдағышы Қабылдағышпен әрекет ету радиусы 50 м |
![]() |
Жұмыс ауқымы Қабылдағышпен әрекет ету радиусы 20 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 259 500 ₸







