Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмыстың жоғары тиімділігі: нивелирлеу жұмыстарын көлденең және тік жазықтықта бір уақытта бір құралдың көмегімен орындау
- Үлкен жұмыс диапазоны: LR 2 Professional қабылдағышының көмегімен 80 м-ге дейінгі диапазондағы жұмыстарды дәл орындау
- Қолданудың қарапайымдылығы: 4 секунд ішінде 4 ° -қа дейін өздігінен нивелирлеу, ықшам орындау
| Лазерлік диод | 640 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 45 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 80 м (диаметрі) |
| Қабылдағышсыз жұмыс ауқымы | 40 м (диаметрі) |
| Тегістеу дәлдігі | ± 0,2 мм/м |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Bosch қорғанысы | IP 54 |
| Қуат көздері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Жұмыс уақыты, макс. | 1 сәулелік режимде 18 сағат |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" |
| Салмақ | 0,68 кг |
| Ұзындығы | 159 мм |
| Ені | 54 мм |
| Биіктігі | 141 мм |
| Проекция | 2 сызық 360° |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 225 400 ₸




