Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сызықтық лазерлік нивелир
Bosch GLL 5-50 X Professional
Үй-жайларды әрлеу барысындағы қарапайым монтаждау жұмыстары үшін
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Жұмыс ауқымы | 15 м |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
Неліктен дәл осы құрал?</p>
- Bosch Pendulum Precision жүйесінің арқасында максималды дәлдік
- Екі тік (90°) және бір көлденең сәулелердің проекциясы
- Bosch Intelligent Current Management жүйесінің арқасында лазерлік диодтың максималды қуаты мен қызмет ету мерзімі
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Жұмыс температурасы | -10 – 45 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 15 м |
| Қабылдағышпен жұмыс ауқымы | 50 м |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
| Жұмыс диапазоны (лазерлік нүктелер), макс. | 5 м (төмен) |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 3° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 24 сағ |
| 5/8" | Салмағы, шамамен. | 0.72 кг |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
![]() |
|
![]() |
Self Levelling 3° Өздігінен тегістелетін ± 3° |
![]() |
Тегістеу дәлдігі 0,2 мм Тегістеу дәлдігі ± 0,2 мм/м |
![]() |
|
![]() |
Pendulum Prec. System Дәлдік маятник жүйесі жоғары дәлдіктегі шыңдалған пішінді бөлшектерден және амортизаторы бар оптикадан тұрады |
![]() |
Intell. Current Management Энергияны интеллектуалды басқару диодты сәулелену көзінің температурасын бақылауға және қызып кетуден сақтай отырып, лазер сәулесінің көрінуін арттыруға көмектеседі |
![]() |
Detach. Rotating Platform Айналмалы шағын штатив дәл орналастыруды жеңілдетеді |
![]() |
Жұмыс ауқымы + қабылдағыш Қабылдағышпен әрекет ету радиусы 50 м дейін |
![]() |
Лазердің сұлбасы, қаптамасы Көлденең лазер сәулесімен және 360° екі тік лазер сәулесімен дәл туралау |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 203 800 ₸










