Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сызықтық лазерлік нивелир
Bosch GLL 3-15 X Professional
Үй-жайларды әрлеу барысындағы қарапайым монтаждау жұмыстары үшін
| Жұмыс ауқымы | 15 м |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 3° |
Неліктен дәл осы құрал?
- Таңбалау, тегістеу және тегістеу бойынша әртүрлі жұмыстарға арналған көп функциялы қолдану
- Жеңіл тасымалдауды және лазерлік желілерді орындау дәлдігін қамтамасыз ететін ультра заманауи алынбалы айналмалы табақ
- Пайдалану оңай - тік және көлденең сызықтар үшін бөлек таңдау түймелері.
- Сыныптағы инженерлік қамтамасыз ету мен сапа жақсырақ
- IP54 шаң мен су шашырауынан қорғау стандарты
- Bosch Pendulum Precision жүйесінің арқасында максималды дәлдік
- Бір тік және бір көлденең сәулелердің проекциясы
- 360° бұрылу мүмкіндігі бар, деңгейі және дәл реттелуі бар алынбалы платформа
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635-650 нм |
| Жұмыс температурасы | -10 – 45 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 15 м |
| Дәлдік | ± 0,2 мм 1 метрге |
| Жұмыс диапазоны (лазерлік нүктелер), макс. | 5 м (төмен) |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 3° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 24 сағ |
| Штатив жіптері | 5/8"td> r> |
| Салмағы, шамамен. | >0.72 кг|
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Проекция | 3 жол + 1 перпендикуляр |
![]() |
|
![]() |
Self Levelling 3° Өздігінен тегістелетін ± 3° |
![]() |
Тегістеу дәлдігі 0,2 мм Тегістеу дәлдігі ± 0,2 мм/м |
![]() |
|
![]() |
Pendulum Prec. System Дәлдік маятник жүйесі жоғары дәлдіктегі шыңдалған пішінді бөлшектерден және амортизаторы бар оптикадан тұрады |
![]() |
Intell. Current Management Энергияны интеллектуалды басқару диодты сәулелену көзінің температурасын бақылауға және қызып кетуден сақтай отырып, лазер сәулесінің көрінуін арттыруға көмектеседі |
![]() |
Detach. Rotating Platform Айналмалы шағын штатив дәл орналастыруды жеңілдетеді |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 113 900 ₸








