Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLL 2-20 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Қабырғаға орнатылатын тұтқыш BM 3 Professional | 0 601 015 D00 |
| Сандық | |
| Лазерлік шағылыстырғыш | |
| 4 x 1,5В LR6 батареялары | AA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Интуитивті өңдеудің арқасында оңай реттеу
- Өздігінен тегістелетін маятниктік жүйе — тасымалдау уақытына бекітілуімен
- Төбелік жабындарға арналған қысқышы бар BM 3 монтаждау құрылғысы құралдың әртүрлі қолданылуын қамтамасыз етеді
- 360° диапазонында анық көрінетін лазер сәулелері, ішкі жұмыстар үшін өте қолайлы
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | 5 – 40 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | up to 20 м |
| Нысанасыз жұмыс ауқымы | up to ± 20 м |
| Дәлдік | ± 0,4 мм/м |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 12 сағ |
| Штатив жіптері | 1/4”> |
| Салмағы, шамамен. | d>0.38 кг|
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
![]() |
Тегістеу дәлдігі 4 мм / 10 м Тегістеу дәлдігі ± 4 мм / 10 м |
![]() |
Лазердің сұлбасы, қаптамасы Тік лазер сәулесінің және 360° көлденең лазер сәулесінің көмегімен дәлме-дәл жұмыс |
![]() |
Көлденеңінен жұмыс ауқымы Жұмыс диапазоны Ø 20 м |
![]() |
|
![]() |
Лазердің сұлбасы, қаптамасы 360° көлденең лазер сәулесін еңкейту функциясы |
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 131 800 ₸







