Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пайдалану оңай және сенімді айқаспалы сәулелі лазерлік нивелир
| Жұмыс ауқымы | 10 м |
| Дәлдік | ± 0,3 мм 1 метрге |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
Неліктен дәл осы құрал?
>Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 630-650 нм, < 1 мВт |
| Жұмыс температурасы | -10 – 50 °C |
| Сақтау температурасы | -20 – 70 °C |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Жұмыс ауқымы | 10 м |
| Дәлдік | ± 0,3 мм 1 метрге |
| Жұмыс ауқымы (айқас сызықтар) | 10 м |
| Өздігінен нивелирлеу диапазоны | ± 4° |
| Тегістеу уақыты | 4 бірге |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| Қоректендіру элементтері | 3 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Қуат элементтерінің жұмыс істеу уақыты (макс.) | 9 сағ қиылысатын сызықтар режимінде, 17 сағ сызықтар режимінде |
| Штатив жіптері | 1/4", 5/8" |
| Салмағы, шамамен. | 0.49 кг | Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Проекция | 2 жол |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 76 400 ₸












