Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GIM 60 L Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Қап | |
| 4 x 1,5B LR03 батареялары | AAA |
Құралдың сипаттамалары
>Неліктен дәл осы құрал?- 0°-тан басқа кез келген мәнді теңшеу мүмкіндігі
- Қарапайым тасымалдау үшін бұрыш мәндерін қолмен енгізуге болады
- Дыбыстық сигнал дисплейге қарамай-ақ қажетті бұрышты реттеуге көмектеседі
- Өлшем бірліктерін ауыстыру мүмкіндігі
- Оқуға ыңғайлы болу үшін дисплейдегі индикатор автоматты түрде бұрылады.
- Көлбеу бұрышын 30 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге арналған кіріктірілген лазер
- Әртүрлі бөлшектерге мықтап бекітуге арналған қуатты магниттер мен екі белдік
- Тегіс емес негіздерде дәл реттеуге арналған еңкейту механизмі
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Ұзындығы | 60 см |
| Өлшеу диапазоны | 0–360° (4 x 90°) |
| Электрондық өлшемдердің қателігі 0°/90° | ± 0,05° |
| Электрондық өлшемдердің қателігі 1-89° | ± 0,1° |
| Жұмыс диапазоны (лазер) | 30 м |
| Салмағы, шамамен. | 0.91 кг |
| Лазер түрі | 635 нм, < 1 мВт |
| Қолданылу аясы | 30 м |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Лазерді нивелирлеу дәлдігі | ± 0,5 мм/м |
| Өлшем бірліктері | °, %, мм/м |
| Штатив жіптері | <td>1/4"
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 181 100 ₸










