влевовправо

Bosch GLM 250 VF Professional лазерлік қашықтық өлшегіш +Құрылыстық штатив Bosch BT 150 Professional
- Қолжетімді емес
- Коды:79920264
317 000 ₸
+7 (775) 522-77-66
Отдел продаж 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Максималды диапазондағы лазерлік қашықтық өлшегіш
| Өлшеу диапазоны | 0,05 – 250,00 |
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Салмағы, шамамен. | 0.24 кг |
Неліктен дәл осы құрал?
- Құрылыс алаңында пайдалануға арналған IP 54 шаң мен су шашырауынан қорғайтын берік корпус
- Жету қиын жерлерден және жиектерден дәл өлшеуге арналған көп функциялы тартылатын нивелирлеу түйреуіші
- Соңғы 30 өлшемнің мәндерін сақтау
- Сыртқы пайдалану үшін оңтайлы: лазерлік нүктенің 250 м-ге дейінгі қашықтықта оңтайлы көрінуіне арналған кіріктірілген ауқым
- Керамикадан жасалған үлкен шыны линзалар мен оптикалық ұстағыштардың арқасында қолайсыз жарық жағдайларында да өлшеу кезінде максималды дәлдік пен тиімділік
- Ұзындықты, ауданды және көлемді жылдам және дәл есептеу үшін көптеген өлшеу функциялары
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Өлшеу диапазоны | 0,05 – 250,00 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу дәлдігі, стандарт. | ± 1 мм |
| Өлшеу уақыты, стандарт. | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 4 x 1,5 B LR03 (AAA) |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0.24 кг |
| Өлшем бірліктері | м/см/мм |
| Жад көлемі (мәндер) | 30 |
| Батареялардың қызмет ету мерзімі, жеке өлшеу режимі, шамамен. | 30,000 |
| Батареялардың қызмет ету мерзімі, жұмыс уақыты, шамамен. | 5 h |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
| 1/4" | |
| Нысана | кіріктірілген |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Төзімділік 1 мм Қателік шегі ± 1 мм |
![]() |
250 м қашықтықтағы өлшеу диапазоны Өлшеу диапазоны 0,05-тен 250 м-ге дейін |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Шаршы метр Ауданды өлшеу |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Текше метр Көлемді өлшеу |
Құрылыс штативі
Bosch BT 150 Professio
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 317 000 ₸












