Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLM 100 C Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Зарядтау құрылғысы | 2 609 120 420 |
| Дайындаушы сертификаты | |
| Микро-USB кабелі | |
| Қап |
Құралдың сипаттамалары
>Неліктен дәл осы құрал?- Кіріктірілген 360° еңкейту сенсорының арқасында қосымша мүмкіндіктер
- Соңғы 50 өлшемнің және бір тұрақтының нәтижелерін автоматты түрде сақтау
- Артқы жарықтандырылған дисплей және дисплейді автоматты түрде айналдыру функциясы арқасында жоғары дәлдік және пайдалану оңай
- GLM measure&document қосымшасы арқылы өлшеу нәтижелерін қарапайым ауыстыру және мұқият тіркеу. Android платформасындағы қолдау көрсетілетін құрылғылар: Android 4.0 және одан жоғары операциялық жүйесі бар смартфондар мен планшеттер / ioS платформасында қолдау көрсетілетін құрылғылар: IPhone 4S, IPAd (3-ші нұсқадан бастап), IPAd Air (1-ші нұсқадан бастап), IPAd mini (1-ші нұсқадан бастап).
- Жоспарларды (құрылыс сызбаларын) цифрлық түрде жасау, бұрынғыларын импорттау, оларды өңдеу және жұмыс нәтижелерін экспорттау — барлығы GLM floor plan арқылы. Android платформасындағы қолдау көрсетілетін құрылғылар: ОЖ 4.0 және одан жоғары нұсқалары бар планшеттер / ioS платформасында қолдау көрсетілетін құрылғылар: IPAd (3-ші нұсқадан бастап), IPAd Air (1-ші нұсқадан бастап), IPAd mini (1-ші нұсқадан бастап).
- Bluetooth® және Micro-USB арқылы деректерді жылдам және тиімді тасымалдау
- Деректермен оңай алмасу және Measuring Master қосымшасы арқылы өлшеу нәтижелерін интеллектуалды тіркеу
- Measuring Master қосымшасының көмегімен жаңа жоспарларды (құрылыс сызбаларын) цифрлық түрде жасауға, бұрынғыларын импорттауға, өңдеуге және жұмыс нәтижесін экспорттауға болады
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
>| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Өлшеу диапазоны | 0,05 – 100,00 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу дәлдігі, стандарт. | ± 1,5 мм |
| Еңкею бұрыштарын өлшеу диапазоны | 0–360° (4x90°) |
| Өлшеу дәлдігі (стандартты) | +/- 0,2° |
| Өлшеу уақыты, стандарт. | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 1 3,7 В литий-ионды аккумулятор (1 250 мА*сағ) |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0.14 кг |
| Өлшем бірліктері | мм/м |
| Жад көлемі (мәндер) | 50 + 1 |
| Батареялардың қызмет ету мерзімі, жеке өлшеу режимі, шамамен. | 25,000 |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғауd> | IP 54 |
| Штатив жіптері | 1/4" |
| Деректерді тасымалдау | Bluetooth™ 2.1 нұсқасы бар Android құрылғылары , Bluetooth™ Smart технологиясы бар ioS негізіндегі құрылғылар |
| Android платформасындағы құрылғылар | Android ОЖ 4.3 және одан жоғары нұсқасы бар смартфон, Android ОЖ 4.3 және одан жоғары нұсқасы бар планшет |
| ioS платформасындағы құрылғылар | IPAd (3-ші нұсқадан бастап) , IPAd Air (1-ші нұсқадан бастап) , IPAd mini (1-ші нұсқадан бастап) , IPhone 4S |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Өздігінен разрядтау, жад әсері жоқ және лидің арқасында энергия тығыздығының жоғарылауымен |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 170 800 ₸




