Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLM 80 + R 60 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Зарядтау құрылғысы | 2 609 120 420 |
| Өлшеу сызғышы R 60 Professional | 0 601 079 000 |
| Қап |
Құралдың сипаттамалары>
Неліктен дәл осы құрал?
- Литий-ионды технологияның арқасында максималды автономия — бір зарядта 25 000 өлшемге дейін
- Соңғы 20 өлшемнің және бір тұрақтының нәтижелерін автоматты түрде сақтау
- Кіріктірілген 360° еңкейту сенсорының арқасында жаңа, біріктірілген өлшеу мүмкіндіктері
- Батареяны стандартты Micro-USB қосқышы арқылы қайта зарядтау мүмкіндігі
- Берік конструкциясының арқасында кез келген құрылыс алаңында сенімді көмекші
- Сандық еңіс өлшегіш ретінде пайдалануға арналған R 60 кәсіби бағыттаушы жолақ
- Бағыттаушы рельс автоматты түрде танылғаннан кейін бірден пайдалануға дайын
- Деректерді оңтайлы оқу үшін артқы жарығы бар айналмалы автоматты дисплей
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Өлшеу диапазоны | 0,05 – 80,00 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу дәлдігі, стандарт. | ± 1,5 мм |
| Өлшеу уақыты, стандарт. | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 1 3,7 В литий-ионды аккумулятор (1 250 мА*сағ) |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0.74 кг |
| м/см/мм | |
| Жад көлемі (мәндер) | 20 + 1 |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
![]() |
|
![]() |
Өздігінен разрядтау, жад әсері жоқ және литий-иондық технологияның арқасында энергия тығыздығының жоғарылауымен |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Шаршы метр Ауданды өлшеу |
![]() |
80 м қашықтықтағы өлшеу диапазоны Өлшеу диапазоны 0,05-тен 80 м-ге дейін |
![]() |
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 152 900 ₸












