Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLM 50 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Дайындаушы сертификаты | |
| Қап | |
| 2 x 1,5B LR03 батареялары | AAA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Өлшеудің жоғары дәлдігінің арқасында жұмыстың оңтайлы нәтижелері
- Жұмсақ төсемдер түріндегі жан—жақты қорғаныс - ұзақ қызмет ету мерзімі үшін
- Интуитивті түсінікті пернетақтаның арқасында қарапайым басқару элементтері
- Көрсеткіштерді барынша ыңғайлы оқу үшін артқы жарығы бар үлкен дисплей
- Құрылыс алаңының қатаң жағдайларында пайдалану үшін IP 54 сенімді орындалуы
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диодd> | 635 нм, < 1 мВт |
| Өлшеу диапазоны | 0,05 – 50,00 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу дәлдігі, стандарт. | ± 1,5 мм |
| Өлшеу уақыты, стандарт. | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 2 1,5 В LR03 (AAA) батареялары |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0.14 кг |
| Өлшем бірліктері | м/см/мм |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Шаршы метр Ауданды өлшеу |
![]() |
Текше метр Көлемді өлшеу |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 74 600 ₸








