Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLM 40 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Дайындаушы сертификаты | |
| Қап | |
| 2 x 1,5B LR03 батареялары | AAA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- IP54 қорғаныс класы бар сенімді, соққыға төзімді корпус (су шашырауынан және шаңнан қорғау)
- Кез келген жағдайда сенімді өлшеу нәтижелері — ISO сертификатымен расталған
- Ұзындықты өлшеу, ауданды анықтау, көлемді есептеу — барлығы интуитивті түрде түсінікті
- көрсеткіштерді барынша ыңғайлы оқу үшін артқы жарығы бар 3-жолды дисплей
- Есте сақтау функциясы соңғы 10 өлшемнің нәтижелеріне оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | <td>635 нм, < 1 мВт|
| Өлшеу диапазоны | 0,15 – 40,00 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу дәлдігі, стандарт. | ± 1,5 мм |
| Өлшеу уақыты, стандарт. | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 2 1,5 В LR03 (AAA) батареялары |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0.09 кг |
| Өлшем бірліктері | м/см, фут/дюйм |
| Жад көлемі (мәндер) | 10 |
| Батареялардың қызмет ету мерзімі, жеке өлшеу режимі, шамамен. | 5,000 |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Droptest Биіктіктен 1 м-ге дейін құлаған кездегі қорғаныс |
![]() |
Size GLM 40 Ықшам өлшем: 10 х 4 см |
![]() |
Шаршы метр Ауданды өлшеу |
![]() |
Өлшеу диапазоны 40 м қашықтықта Өлшеу диапазоны 0,15-тен 40 м-ге дейін |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 63 000 ₸











