Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GLM 30 Professional жиынтыққа кіреді:
| Қалып. | Қосылған |
|---|---|
| Дайындаушы сертификаты | |
| Қап | |
| 2 x 1,5B LR03 батареялары | AAA |
Құралдың сипаттамалары
Неліктен дәл осы құрал?
- Айрықша сенімділік — құрылыс алаңындағы шаңнан, су шашырауынан және соққылардан қорғау
- ISO сертификатталған лазерлік қашықтық өлшегіш
- Артқы жарығы бар 3 қатарлы дисплейдің арқасында өлшеу нәтижелерін оқу оңай
- Барлығына арналған бір түйме — қарапайым және интуитивті өлшеу процесі
- Ықшамдылық — кез келген шалбардың қалтасына оңай салынады
- AutoSum функциясының көмегімен өлшеу нәтижелерін автоматты түрде қосу
Техникалық деректер
Техникалық сипаттамаларға шолу
| Лазерлік диод | 635 нм, < 1 мВт |
| Өлшеу диапазоны | 0,15 – 30,00 |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Өлшеу дәлдігі, стандарт. | ± 2 мм |
| Өлшеу уақыты, стандарт. | < 0,5 с |
| Макс. өлшеу уақыты | 4 бірге |
| Қоректендіру элементтері | 2 1,5 В LR03 (AAA) батареялары |
| Өшіруді автоматтандыру | 5 мин. |
| Салмағы, шамамен. | 0.09 кг |
| Өлшем бірліктері | м/см |
| Батареялардың қызмет ету мерзімі, жеке өлшеу режимі, шамамен. | 5,000 |
| Шаңнан және су шашырауынан қорғау | IP 54 |
![]() |
|
![]() |
|
![]() |
Auto Sum AutoSum функциясының көмегімен өлшеу нәтижелерін автоматты түрде қосу |
![]() |
Size GLM 30 UK Ықшам өлшем: 10 х 4 см / 0,33 х 0,1 фт |
![]() |
|
![]() |
30 м / 98 фт қашықтықтағы өлшеу диапазоны Өлшеу диапазоны 0,15-тен 30 м / 0,49-дан 98 футқа дейін |
![]() |
One Button Барлығына арналған бір түйме — қарапайым және интуитивті өлшеу процесі |
![]() |
Төзімділік 2 мм / 0,1 фт Өлшеу дәлдігі ± 2 мм / ± 0,01 фт |
![]() |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 51 000 ₸










