Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Шолу
-
Бұйымның негізгі сипаттамалары
- Үй ішіндегі нысандарды дәл және қатесіз туралау үшін 360° диапазонындағы тамаша көлденең сызық
- Бірнеше секунд ішінде автоматты нивелирлеу жылдам және қатесіз жұмыс істеуге кепілдік береді
- Тегіс және жақсы көрінетін лазер сәулелері
- Әмбебап қолдану үшін мінсіз тік сызық
- Диагональды сызықтардың проекциясы — бекіту функциясының арқасында кез келген бұрышта
- Лазер сәулесін кез келген биіктікте әмбебап ұстағышпен немесе биіктігі 1,5 м алюминий штативпен оңай орналастыру
Қолдану аясы
Суреттерді ілу Панельді салу Нысандарды қиғаштар бойынша туралау Салыстырмалы масштаб: Сызықтық лазерлік нивелир
Техникалық деректер
Дәлдік ± 0,4 мм/м Штатив жіптері 1/4" Салмақ 0,5 кг Функциялар




Жеткізу жиынтығы
- Қап
- Әмбебап ұстаушы
-
Техникалық деректер
| Жұмыс аймағының диаметрі | 20 м |
| Лазерлік диод | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Автоматты нивелирлеу уақыты, стд. | 4 бірге |
| Тегістеу диапазоны | ± 4 ° |
| Дәлдік | ± 0,4 мм/м |
| Штатив жіптері | 1/4" |
| Салмақ | 0,5 кг |
| Батарея | 4 x 1,5-В-LR6 (AA) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 110 300 ₸

