Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұйымның негізгі сипаттамалары
- 90° бұрышта қосымша тік сызықпен және төменгі тіктеуішпен екі лазер сәулесінің проекциясы
- Өзін-өзі нивелирлеу функциясы: бірнеше секунд ішінде мінсіз түзу сызықтар мен лазерлік сызықтың дәл проекциясы
- Автоматты теңестіру ауқымынан тыс жұмыстарға арналған еңкейту режимі
- нивелирдің 3 жұмыс режимі: екі лазерлік сызықтың проекциясы, 3 лазерлік сызық + тіктеуіш, еңкею режимі
- +/- 0,5 мм/м қателік шегінің арқасында нақты нәтижелер
- Жоғары сапалы жарқын лазерлік диодтар 10 м жұмыс диапазонын қамтамасыз етеді
- Қабырғадағы сызықтардың максималды ұзындығы үшін, тіпті қысқа қашықтықта болса да, ашылу бұрышы 120°>
- 1/4 дюймдік штатив жіпі құрылғыны барлық стандартты керек-жарақтармен бірге пайдалануға мүмкіндік береді
- Құралды ыңғайлы сақтауға арналған қапшық жиынтықта
Қолдану аясы
| Құрғақ қалауды монтаждау | |
| Душ кабиналарына арналған арматура және кеңейту | |
| Едендерді төсеу | |
| Аспалы шамдар |
Салыстырмалы масштаб: Сызықтық лазерлік нивелир
Техникалық деректер
| Ашылу бұрышы | 120 ° |
| Дәлдік | ± 0,5 мм/м |
| Штатив жіптері | 1/4" |
| Салмақ | 0,54 кг |
Жеткізу жиынтығы
- Алюминий штатив 1,5 м
- Батареялар
- Қалта
Техникалық деректер
| Жұмыс диапазоны – лазер сәулесі | 10 м |
| Жұмыс диапазоны – лазерлік нүкте | 10 м |
| Лазерлік диод – лазерлік сәуле | 650 нм |
| Лазерлік диод – лазерлік нүкте | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Автоматты нивелирлеу уақыты, стд. | 4 бірге |
| Тегістеу диапазоны | ± 3 ° |
| Ашылу бұрышы | 120 ° |
| Дәлдік | ± 0,5 мм/м |
| Штатив жіптері | 1/4" |
| Салмақ | 0,54 кг |
| Батарея | 3 x 1,5-В-LR6 (AA) |
Функциялар
- Жұмыс режимін таңдау
- Тіктеуіш функциясы
- Штативпен бірге жиынтықта
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 74 600 ₸

