Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лазерлік сәулелерде таңбалары (шкаласы) бар лазерлік крестті проекциялайтын әлемдегі ең ықшам және бірінші лазерлік нивелир. Лазерлік еңкейту режимі ең жақсы. Нысана белгісі + штатив жиынтықта. Штативтің биіктігі - 110 см-ге дейін. Картон қаптамасы.
Техникалық сипаттамалар| Лазерлік диод | 635 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Автоматты нивелирлеу уақыты, стд. | 6 бірге |
| Тегістеу диапазоны | ± 4 ° |
| Дәлдік | ± 0,8 мм/м |
| Штатив жіптері | 1/4" |
| Салмақ | 0,27 кг |
| Батарея | 2 x 1,5 В LR03 (ААА) |
| Штативпен бірге жиынтықта |
- Quigo Plus — безендірудегі тиімді көмекші
- Лазер сәулесі арқылы таңбалаудың арқасында бірдей/өзгермелі қашықтықта туралау
- Лазер сәулесін бір уақытта тік және көлденең жазықтықта проекциялайды
- Автоматты туралау — әрқашан абсолютті түзу сызық
- Нысандарды бірдей қашықтықта орналастыруға мүмкіндік береді
- Суреттерді, жиектерді, тұсқағаздарды, плиткаларды немесе басқа нысандарды жылдам және дәл туралау үшін тамаша
- Құралдың көлбеу орналасуы таңбалау үшін сәулелерді біркелкі өсетін/азаятын қашықтықта проекциялауға мүмкіндік береді және осылайша шығармашылық қиындықтарды шешуге үлкен мүмкіндіктер ашады.
- пайдалану өте оңай
- Аспапты еңкейту арқылы қиғаш сәулелерді проекциялауға болады
- Жинаққа кіретін штатив арқылы биіктікті дәл реттеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 49 800 ₸


