Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бірінші DIY инспекциялық камерасы. Диаметрі 8 мм камера басы бар 0,95 м бейне кабелі, 8 кескінге арналған кірістірілген жады, эргономикалық дизайн. Картон қаптамасы.
Сипаттамасы| Бұйымның атауы (форматталған) | UniversalInspect |
| Батарея кернеуі | 4 x 1,5-V-LR6 (АА) Жылы |
| Дисплей өлшемі | 2.31 " |
| Дисплей ажыратымдылығы | 320 x 240 px |
| Камера басының диаметрі | 8 мм |
| Қорғау түрі | IP 67 |
| Жарықтандыру режимдерінің саны | 3 |
| Масштабтау-ұлғайту сатыларының саны | 3 |
| Жад көлемі (Ендірілген жад) [сур.] | 8 сурет. |
| Аккумулятордың бір зарядында жұмыс істеу ұзақтығы | 4 сағ |
| Камера кабелінің ұзындығы | 95 см |
| Салмақtd> | 0,39 кг |
| Micro-SD картасына арналған қосқыш |
- Аз күш жұмсай отырып, айқын суреттер.
- Диаметрі 8 мм камера басы және ұзындығы 95 см кабель
- Сегіз суретке арналған кірістірілген жад және micro SD картасы арқылы деректерді тасымалдау мүмкіндігі (FAT32 пішімі, 4-32 ГБ)
- Ажыратымдылығы 320 x 240 пиксель болатын 2,31 дюймдік түсті дисплей.
- Ақ-қара контраст режимі жоғары шағылыстырғыш қасиеттері бар беттермен, атап айтқанда, сулы немесе металлихекс беттерімен жұмыс істегенде нысандардың танылуын жақсартады
- Перспективаны өзгерту үшін суретті 180° бұру
- Интуитивті түсінікті басқару
- Сандық үлкейту және камера басындағы жарықдиодты жарықтандыру
- Сақтауға арналған қап жиынтықта
- Жеткізу көлемі: қорап, 4 1.5 V LR6 (AA) батареясы, керек-жарақтар: ілмек, магнит, айна және керек-жарақтарды бекітуге арналған екі жең
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 61 400 ₸

