Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PMD детекторын ауыстыру 7. Бұрғылау кезінде металды, мысты және электр сымдарын анықтауға арналған детектор. Макс.өлшеу тереңдігі: металл 7 см, мыс 6 см, электр сымдары 5 см Қаптама - металл қорап.
Техникалық сипаттамалар| Анықталатын материалдар | Қара және түсті металдар, электр сымдары |
| Болатты анықтаудың макс. тереңдігі | 70 мм |
| Мысты анықтаудың макс. тереңдігі | 60 мм |
| Электр сымдарын анықтау тереңдігі, макс. | 50 мм |
| калибрлеу | автоматты. |
| Батарея | 3 x 1,5 В LR03 (ААА) |
| Өшіруді автоматтандыру | 10 мин |
| Салмақ</td> | 0,15 кг |
| Жұмыс ауқымы, шамамен. | 0,07 м |
| Құрамында темірі бар/жоқ металдарды анықтау | |
| Ток өткізетін электр сымдарын анықтау |
- Электр сымдары мен металл заттардың сенімді анықтамасы
- Түсті сигнал беру жүйесіндегі жарық диоды (бағдаршам) бұрғылауға болатын жерді көрсетеді
- Бір түйменің көмегімен интуитивті түсінікті басқару
- Автоматты калибрлеу
- Дыбыстық ескерту сигналы
- Жұмсақ төсем
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
- Бағасы: 38 600 ₸

