MY64 Mastech сандық мультиметрі
MY64 мультиметрінің көмегімен жартылай өткізгіш диодтарды тексеруге және электр тізбектерін шақыруға болады. Өлшеу нәтижелері ірі цифрлық форматта шығарылады 31/2 -разрядты СК-дисплей. Мультиметр "Крон" типті 9В бір батареядан қуат алады Қуатты автоматты түрде өшіру жүйесі құрылғыны шамамен 4 минут жұмыс істемей тұрғаннан кейін өшіреді. Mastech MY64 мультиметрімен бірге жеткізілетін жарқын және көзге көрінетін жұмсақ полимерлі қорғаныс құрылғыны құлау немесе соғу кезінде зақымданудан сақтайды. Өлшеу құралының жұмыс орнын корпустың артқы жағындағы тірек арқылы өзгертуге болады.
Mastech MY64 сандық мультиметрі үлгіден ерекшеленеді Mastech MY63 қоршаған ортаның температурасын өлшеу мүмкіндігімен.
Mastech MY64 мультиметрін жеткізу көлеміне зондтар жинағы, К типті термопара және орыс тіліндегі нұсқаулар кіреді.
| Параметрлері | MY-64 |
| Секундына өлшемдер саны | 2-3 |
| Разрядтылық | 3 ½ |
| Тұрақты кернеу U= | ,1мВ-1В |
| Айнымалы кернеу U~ | 1 мВ-7 В |
| Айнымалы ток I~** | 1 мкА-1 А |
| Тұрақты ток I=** | 1 мкА-1 А |
| Айнымалы ток бойынша жиіліктер диапазоны | 4-4Гц |
| Қарсылық R | ,1 Ом - 2 мОм |
| Кіріс кедергісі R | 1 Ана |
| Температура t°C | -2° ÷ +1° |
| Сыйымдылығы C | 1 қФ - 2 мкФ |
| Жиілік F | 1Гц-2КГц |
| Транзисторлардың күшейту коэффициенті һ21э | 1-ге дейін |
| "Қоңырау үні" режимі | <5 Ом |
| Диод-тест | бар |
| Тамақтандыру | 9В (NEDA 1694 типті, Крон ВЦ) |
| Өлшемдері, мм | 91 × 189 × 31,5 |
| Салмағы, грамм (батареямен) | 31 |
| Қызмет | Батареялардың зарядсыздану индикаторы |
| Басқалар | Автоматты өшіру ~4мин |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Mastech |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Іздеу_сұраулар | MY64, Mastech, сандық, мультиметр |
- Бағасы: 32 000 ₸

