MS8264 Mastech сандық мультиметрі</p>
Mastech MS8264 сандық мультиметрі Mastech компаниясының жаңа MS826x сериясының екінші өкілі болып табылады. MS8261 бастапқы моделінен айырмашылығы, бұл модель сигнал жиілігін және температураны қолданыстағы функцияларға қосымша өлшеуге мүмкіндік береді. Құрылғы IEC1010-1 CAT II 1000V / CAT III 600V халықаралық стандартына толығымен сәйкес келеді. Үлкен 31/2- 1999 өлшем параметрінің максималды шығыс мәні бар артқы жарығы бар разрядты СКД дисплей өлшенген параметрдің өлшем бірліктерін мәнмен бір уақытта көрсетеді. Mastech MS8264 мультиметрінің өлшеу шектерін таңдау дөңгелек функцияны таңдау қосқышы арқылы қолмен жасалады. Алынған нәтижелерді DATA HOLD функциясы арқылы бекітуге болады. MS8264 сандық мультиметрінің көмегімен жартылай өткізгіш диодтарды тексеруге және электр тізбектерін шақыруға болады. Mastech MS8264 мультиметріне қуат "Крон" типті 9В батареядан беріледі. Құрал соңғы жүргізілген өлшеулерден кейін белгілі бір уақыттан кейін автоматты түрде өшеді. Өздігінен емделетін қайта сақтағыш мультиметрді шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу кезінде сынудан қорғайды.
| Параметрлері | Mastech MS8264 |
| СК дисплейдің тереңдігі | 31/2 (1999) |
| Тұрақты кернеу U= | 200мВ / 2В / 20В / 200В (±0.5%) |
| Айнымалы кернеу U~ | 2В / 20В / 200В (±0,8%) |
| Тұрақты ток I= | 20Ма (±0,8%) |
| Айнымалы ток I ~ | 2мА (±1,0%) |
| Қарсылық R | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 мОм (±0,8%) |
| Сыйымдылығы C | 20 нФ / 200 нФ / 2мкФ / 20 мкФ (±4,0%) |
| Температура | -20°С - 1000°С |
| Жиілік F | 20 КГц (±1,5%) |
| Транзисторлардың күшейту коэффициенті h21 | <td align="center"> |
| Өлшем шектерін таңдау | қолмен |
| "Қоңырау үні" режимі | бар |
| DATA HOLD өлшемдерінің нәтижелерін тіркеу | бар |
| Диод-тест | бар |
| Тамақтандыру | 9В /типті NEDA 1604, Крон ВЦ / |
| Өлшемдері, мм | 195X92X55 |
| Салмағы, грамм (батареямен) | <td align="center"> |
| Қызмет | Қуатты автоматты түрде өшіру |
- Бағасы: 35 000 ₸

