
MS8260G Mastech айнымалы токты контактісіз анықтау сенсоры бар сандық автоматты мультиметр*
- Қолжетімді емес
- Коды:79920177
63 000 ₸
MS8260G Mastech айнымалы токты контактісіз анықтау сенсоры бар сандық автоматты мультиметр*
Mastech MS8260G сандық мультиметрі тұрақты және айнымалы кернеудің ток күшін, тұрақты және айнымалы кернеудің мәндерін, кедергіні, конденсаторлардың сыйымдылығын, температураны өлшеуге мүмкіндік береді. Құрылғы үлкен 3-ке ие1/2- разрядты СКД дисплейі және 1999 жылғы өлшеу параметрінің максималды индикацияланатын мәні бар артқы жарығы бар сызықтық шкала және өлшенген параметрдің өлшем бірліктері мәнмен бір уақытта көрсетіледі. Өлшеу диапазонын және өлшенетін шаманың түрін таңдау айналмалы қосқышты бұру арқылы жүзеге асырылады. Mastech MS8260G сандық мультиметрі IEC1010-1 CAT II 1000V / CAT III 600V халықаралық стандартына толығымен сәйкес келеді. MS8260G мультиметрінің көмегімен биполярлық транзисторлар мен диодтарды сынауға және электр тізбегін өткізгіштікке шақыруға болады. Алынған нәтижелерді DATA HOLD функциясы арқылы бекітуге болады.
| Параметрлері | Mastech MS8260G |
| СК дисплейдің тереңдігі | 31/2 (1999) + |
| Тұрақты кернеу U= | 200мВ / 2В / 20В / 200В / |
| Айнымалы кернеу U~ | 2В / 20В / 200В / 750В |
| Тұрақты ток I= | 20Ма / 200мА / 10А |
| Айнымалы ток I ~ | 20Ма / 200мА / 10А |
| Қарсылық R | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 мОм / 20 мОм / 200 м |
| Сыйымдылығы C | 20 нФ / 200 нФ / 2мкФ / 200 мкФ |
| Индуктивтілік L | Жоқ |
| Температура | -20°C ... +1000°C |
| Жиілік F | Жоқ |
| Транзисторлардың күшейту коэффициенті h21 | Жоқ |
| Өлшем шектерін таңдау | қолмен |
| "Қоңырау үні" режимі | бар |
| DATA HOLD өлшемдерінің нәтижелерін тіркеу | бар |
| Диод-тест | бар |
| Айналымдар санының есептегіші | Жоқ |
| Алдыңғы мәндердің жады | Жоқ |
| ДК-ге қосылу интерфейсі | Жоқ |
| Тамақтандыру | 9В /типті NEDA 1604, Крон ВЦ / |
| Өлшемдері, мм | 188X92X50 |
| Салмағы, грамм (батареямен) | align="center"> 350 |
| Қызмет | Қуатты автоматты түрде өшіру |
- Бағасы: 63 000 ₸
