MAS838 Mastech мультиметрі
Mastech MAS838 сандық мультиметрі тұрақты және айнымалы токтың беріктігін, тұрақты және айнымалы кернеудің шамасын, кедергісін, қоршаған орта температурасын және биполярлық транзисторлардың күшейту коэффициентін (h) өлшейді.21). Сондай-ақ, MAS838 мультиметрінің көмегімен жартылай өткізгіш диодтарды атауға болады. Өлшеу нәтижелері цифрлық форматта шығарылады 31/2 -разрядты СК-дисплей. Өлшеу нәтижесін "HOLD" функциясы арқылы бекітуге болады. Қаптамаға кіретін жұмсақ полимерлі қорғаныс қабаты мультиметрдің құлап кетуіне немесе ұқыпсыз пайдаланылуына байланысты зақымдану мүмкіндігін азайтады. Мультиметр "Крон" типті 9В бір батареядан қуат алады. Mastech MAS838 мультиметрінің жеткізілім көлеміне полимерлі қорғаныс зондтарының жиынтығы, температураны өлшеуге арналған термопара және орыс тіліндегі нұсқаулық кіреді.
| Параметрлері | MAS838 |
| Секундына өлшемдер саны | 2-3 |
| Тұрақты кернеу U= | 0,1мВ-600В |
| Айнымалы кернеу U~ | 100мВ-600В |
| Тұрақты ток I= | 1мкА-10А |
| Айнымалы ток бойынша жиіліктер диапазоны | 40 – 400 Гц |
| Қарсылық R (Ом) | 0,1 Ом – 2 мОм |
| Кіріс кедергісі R | 1 Ана |
| Температура t°C | -20 ÷ +1000 |
| Транзисторлардың күшейту коэффициенті h21 | 1000-ға дейін |
| "Қоңырау үні" режимі | бар |
| Диод-тест | бар |
| "HOLD" жады | 1 ұяшық |
| Тамақтандыру | 9В /типті NEDA 1604, Крон ВЦ / |
| Өлшемдері, мм | 69 × 138 × 31 |
| Салмағы, грамм (батареямен) | 170 |
| Қызмет | Батареялардың зарядсыздану индикаторы |
- Бағасы: 13 500 ₸

