Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық деректер
| Негізгі функциялар | Диапазон | Дәлдік | |||
| Тұрақты кернеуді өлшеу |
22.mV |
±(.1%+5) ±(.1%+2) ±(.1%+5) |
|||
| Айнымалы кернеуді өлшеу | 6 22.mV 2.2V 22.V 22.V 75V |
45~1kHz >1kHz~1kHz ±(1%+1) ±(1.5%+3) ±(.8%+1) ±(1.2%+5) ±(.8%+1) ±(.8%+5) ±(.8%+1) ±(2.%+3) ±(1.2%+1) ±(3.%+3) |
|||
| Айнымалы токты өлшеу | 22.mA/22.mA 22.mA/22.mA 2.2A/1.A |
±(.8%+1) ±(1.2%+3) ±(1.2%+1) ±(1.5%+3) ±(1.5%+1) ±(2.%+3) |
|||
| Тұрақты токты өлшеу | 22.mA/22.mA 22.mA/22.mA 2.2A/1.A |
±(.5%+1) ±(.5%+1) ±(1.2%+5) |
|||
| Қарсылықты өлшеу | 22.Om/2.2KOm 22.kOm/22.kOm 2.2MOm 22.MOm 22.MOm |
±(.5%+1) ±(.5%+1) ±(.8%+1) ±(1.5%+1) ±(3%+5) |
|||
| Сыйымдылықты өлшеу | 22.nF 22.nF/2.2mF/22.mF 22.mF/2.2mF 22.mF/22.mF |
±(3%+5) ±(3%+5) ±(4%+5) Only reference |
|||
| Жиілігі | 1Hz-1MHz | ±(.1%+4) | |||
| Айналымдылық өлшеу | .1%~99.9% | Бар | |||
| Қосымша функциялар | |||||
| Диапазонды қолмен таңдау | Бар | ||||
| RS232 | Бар | ||||
| Диодтарды сынау | Бар | ||||
| Ture RMS | Бар | ||||
| Қоңырау үні | Бар | ||||
| Деректерді сақтау режимі | Бар | ||||
| Аналогтық шкала | 61 бөлу | Бар | |||
| Салыстырмалы өлшемдер режимі | Бар | ||||
| Peak | Бар | ||||
| Сақтандырғыш | Бар | ||||
| Ш. қарсылық тұрақты кернеу үшін |
Шамамен 1MOm | Бар | |||
| Батареялардың зарядсыздану индикаторы | <7.5V | Бар | |||
Жалпы сипаттамалар
| Тамақтандыру | 9V (6F22) x 1 (Крон) |
| СКД индикаторының өлшемі | 65 х 43мм |
| Корпустың түсі | Қызыл және сұр |
| Таза салмақ | 37 ж. |
| Өлшемдері | 18 x 87 x 47мм |
Техникалық параметрлер
Өлшем шектерін таңдау
қолмен/автомат.
Тұрақты кернеуді өлшеу диапазондары
Айнымалы кернеуді өлшеу диапазондары
Тұрақты токты өлшеу диапазондары
Айнымалы токты өлшеу диапазондары
Қарсылықты өлшеу
Сыйымдылықты өлшеу
Жиілікті өлшеу
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Іздеу_сұраулар | UNI-T, UT61E, Мультиметр, цифровой |
- Бағасы: 70 100 ₸



