
UNI-T UT302B Байланыссыз термометр (пирометр) -32°С...+550°С(Мемлекеттік тізілімде)
- Қолжетімді емес
- Коды:79920064
107 300 ₸
UNI-T компаниясының UT-302B инфрақызыл термометрі ол шығаратын инфрақызыл сәулеленудің энергиясын өлшеу арқылы беттің температурасын анықтауға мүмкіндік береді. Олар әртүрлі "қашықтық/дақ өлшемі" қатынасымен сипатталады (D:S) және өлшенетін температуралардың әртүрлі диапазондары. Толығырақ төменде келтірілген. Бұл аспаптар энергияны аз тұтынатын байланыссыз инфрақызыл термометрлер болып табылады, бұл оларды ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді, батареяны жиі ауыстыру және өлшеу процесінде кернеуді төмендету мәселесін шешеді. Рационалды конструкция өлшемдерді қарапайым және жылдам етеді. Термометрдің қуат көзі батарея немесе USB қуат көзі болуы мүмкін.
| Негізгі өлшеу сипаттамалары | |
| Температураны өлшеу | -32°С...+550°С, ±1,8% |
| "Қашықтық/дақ өлшемі" қатынасы (D:S) | 20:1 |
| Сәуле шығару коэффициентін баптау диапазоны | 0,1 - 1 |
| Дисплейдегі температураның өзгеру қадамы | 0,1°С(0,1°F) |
| Аспаптың ерекшеліктері | |
| Көрсету | Сұйық кристалды. Негізгі + қосымша |
| Дисплейде деректерді сақтау режимі (DATA HOLD) | бар |
| Температуралық шкала | °С, °F |
| Лазерлік нысана белгілеуші | бар |
| Сәуле шығару коэффициентін таңдау | бар |
| Батареяның зарядсыздану көрсеткіші | бар |
| USB желісіне қосылу | бар |
| Экранды жарықтандыру | бар |
| Физикалық сипаттамалары | |
| Тамақтандыру | 9В, NEDA 1604 немесе 6F22 006R типті батарея ("Крон") |
| СКД өлшемі | 32 х 29 мм |
| Өлшем | 169 х 138 х 53 мм |
| Салмақ | Шамамен 270 г (батареяның массасын ескере отырып) |
| Жеткізу жиынтығы | |
| Аспап | 1шт. (UNI-T UT302B) |
| USB кабелі | 1 дана. | Батарея | 1 дана (NEDA 1604 немесе 6F22 006Р типті ("Крон") ) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | UNIT |
- Бағасы: 107 300 ₸
