2840252 AC/DC True RMS Clamp Meter Fluke 353
True RMS функциясы бар Fluke 353 әмбебап ток қысқыштары жоғары токтарды өлшеуге арналған оңтайлы шешім болып табылады. Құрылғы өнеркәсіпте, құрылыста немесе коммуналдық шаруашылықта жоғары кернеулермен жұмыс істейтін электриктер үшін пайдалы. Fluke 353-тің ашылуы 58 мм құрайды, бұл сізге үлкен қималы сымдар мен кабельдерде немесе бір уақытта бірнеше сымдарда тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Fluke 353 ток өлшегіш қысқыштары 350 сериялы негізгі құрылғы болып табылады және токты өлшеуге арналған ең қажетті функциялар жиынтығымен жабдықталған. Құрылғы өте қарапайым және интуитивті басқаруға ие. Осы ток өлшегіш тістеуіктердің көмегімен тіпті жаңадан бастаған пайдаланушы тұрақты және айнымалы токтың мәнін екі диапазонда – 40А және 400А анықтай отырып, тиімді жұмыс істей алады.
Fluke 353-тің айрықша ерекшелігі - электр жетектерін тексеру немесе индуктивті жүктемелерді диагностикалау кезінде пайдалы болатын іске қосу токтарын анықтау режимінде шың мәндерін бекіту функциясы. Fluke 353 ток қысқыштары бұрмаланған қисықтармен токты өлшеуге мүмкіндік беретін шынайы шынайы-RMS мәнін анықтау үшін арнайы түрлендіргішпен жабдықталған. Осы функцияның арқасында, сіз әдеттегі орташаланған көрсеткіштерді өлшеуге қарағанда дәлірек мәндерді аласыз. Тұрақты токтың шамасын өлшеу кезінде көрсеткіштерді қалпына келтіру және нөлдік мәнді орнату функциясын пайдалануға болады.
Fluke 353 ток қысқыштары эргономикалық пішінге ие және механикалық кернеулерден сенімді қорғанысты қамтамасыз ететін берік пластиктен жасалған. Барлық өлшенетін деректер жарық аз жағдайларда жұмыс істеу үшін артқы жарық функциясы бар үлкен сұйық кристалды дисплейде көрсетіледі. Қол жеткізу қиын жерлерде жұмыс істегенде, дисплейдің көрінуі шектелген кезде, экрандағы көрсеткіштерді ұстап тұру (Data Hold) функциясын пайдалана аласыз. Өлшенген мәннің минимумын, максимумын және орташасын есептеу функциясы бар. Аспаптың берік конструкциясы және электр қауіпсіздігінің жоғары дәрежесі (CAT IV 600 В) қуатты қондырғыларда диагностиканы орындау кезінде Fluke 353 құрылғысын шамадан тыс жүктемелерден сенімді қорғайды.
| Fluke 353 | |
|---|---|
| 10 - 100 Гц диапазонындағы тұрақты және айнымалы токты өлшеу | |
| Ауқымы: 40 А | Рұқсат: 10 мА |
| Дәлдік, А: 1,5% көрсеткіштер + 15 разряд | |
| Іске қосу токтарын өлшеу кезіндегі іске қосу деңгейі: 0,50 А | |
| Сүзгі өшірілген кезде іске қосу деңгейі: 2,50 А | |
| Сүзгі қосулы кезде іске қосу деңгейі: 0,50 А | |
| Ауқымы: 400 А | Рұқсат: 100 мА |
| Дәлдік, А: 1,5% көрсеткіштер + 5 разряд | |
| Іске қосу токтарын өлшеу кезіндегі іске қосу деңгейі: 5,0 А | |
| Сүзгі өшірілген кезде іске қосу деңгейі: 2,5 А | |
| Сүзгі қосулы кезде іске қосу деңгейі: 2,5 А | |
| Диапазон : 2000 А; орташа КВ үшін 1400 А. айнымалы токтың мәндері | Рұқсат: 1 А |
| Дәлдік, А: 1,5% көрсеткіштер + 5 разряд | |
| Іске қосу токтарын өлшеу кезіндегі іске қосу деңгейі: 5 А | |
| Сүзгі өшірілген кезде іске қосу деңгейі: 8 А | |
| Сүзгі қосулы кезде іске қосу деңгейі: 8 А | |
| Пішін коэффициенті (50/60 Гц) | |
| Ауқымы: 40 А | Нысан коэффициенті* : 33 А-да 2; 27 А-да 2,4 |
| Ауқымы: 400 А | Нысан коэффициенті* : 330 А кезінде 2; 270 А кезінде 2,4 |
| Диапазон : 2000 А; орташа КВ үшін 1400 А. айнымалы токтың мәндері | Нысан коэффициенті* : 1000 А кезінде 2; 833 А кезінде 2,4 |
| 100,1 Гц-тен 1 КГц-ке дейінгі жиілік диапазонындағы айнымалы токты өлшеу | |
| Ауқымы: 40 А | Рұқсат: 10 мА |
| Дәлдік > 10 А : 3,5% көрсеткіштер + 15 разряд | |
| Іске қосу токтарын өлшеу кезіндегі іске қосу деңгейі: 0,50 А | |
| Сүзгі өшірілген кезде іске қосу деңгейі : 2,50 А | |
| Сүзгі қосулы кезде іске қосу деңгейі: 0,50 А | |
| Ауқымы: 400 А | Рұқсат: 100 мА |
| Дәлдік > 10 А : 3,5% көрсеткіштер + 5 разряд | |
| Іске қосу токтарын өлшеу кезіндегі іске қосу деңгейі: 5,0 А | |
| Сүзгі өшірілген кезде іске қосу деңгейі : 2,5 А | |
| Сүзгі қосулы кезде іске қосу деңгейі: 2,5 А | |
| Диапазон : 2000 А; орташа КВ үшін 1400 А. айнымалы токтың мәндері | Рұқсат: 1 А |
| Дәлдік > 10 А : 3,5% көрсеткіштер + 5 разряд | |
| Іске қосу токтарын өлшеу кезіндегі іске қосу деңгейі: 5 А | |
| Сүзгі өшірілген кезде іске қосу деңгейі: 8 А | |
| Сүзгі қосулы кезде іске қосу деңгейі: 8 А | |
| Жиілікті өлшеу | |
| Өлшемдер диапазоны | 5,0 Гц-тен 1 КГц-ке дейін |
| Рұқсат | 0,1 Гц (15 Гц диапазонында - 399,9 Гц); 1 Гц (400 Гц диапазонында - 1 КГц) |
| Дәлдігі 5,0 Гц - 100 КГц диапазонында | 2% + 2 дәрежелі |
| 100,1 Гц - 1 КГц диапазонындағы дәлдік | 0,5% + 5 разряд |
| Сыпыруды бастау деңгейі | Ток және кернеу өлшемдері бойынша кестелерді қараңыз |
| Жалпы сипаттамалар | |
| Батареялар | Алты 1,5В типті AA NEDA 15А немесе IEC LR6 батареялары |
| Батареяның қызмет ету мерзімі (қалыпты жұмыс режимінде, артқы жарығы жоқ) | 100 сағат |
| Өлшеу сымдары | 1000 В кернеуге есептелген |
| Салмақ | 0,814 кг |
| Кенелердің өлшемі | 58 мм |
| Өлшемдері (ЛхШхГ) | 300 мм х 98 мм х 52 мм |
| Қауіпсіздік стандарттарына сәйкестігі | IEC 61010-2-032 сәйкес CAT IV жүйесінде 600, CAT III жүйесінде 1000 |
| Пайдалану шарттарының сипаттамасы | |
| Жұмыс температурасы | 0 °C-тан +50 °C-қа дейін |
| Сақтау температурасы | - 20 °C-тан +60 °C-қа дейін |
| Жұмыс кезінде рұқсат етілген ылғалдылық | Конденсациясыз 0-ден 95% -ға дейін |
| Пайдалану кезіндегі теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м |
| Сақтау кезіндегі теңіз деңгейінен биіктік | 10 000 м |
| Қорғау дәрежесі | IP42 (тек үй ішінде пайдалануға арналған) |
| Соққыға төзімділік | 1 м биіктіктен құлау |
| Электромагниттік кедергілерден (EMI), радиокедергілерден (RFI), электромагниттік үйлесімділіктен (EMC) қорғалуы | FCC 15-бөліміне сәйкес, IEC/EN 61326-1:1997 В класы, IEC/EN 61326:1997 3В/м, жұмыс тиімділігінің критерийлері B, EN61325 |
| Температуралық коэффициенттер | |
| Ағым: | 22 °C - 24 °C ауқымынан тыс 1 °C температурада 0,1% |
| Кернеу: | 22 °C - 24 °C ауқымынан тыс 1 °C температурада 0,1% |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Fluke |
- Бағасы: 363 200 ₸

